Blog image

Örnek Makale 2

by yazankazanir

2019-04-10 15:42:22

0

1446

Bu içerik listeleme tarzı içerik açısından örnek bir içeriktir.

Başlık: Ailecek İzlemek İçin Çocukların Seveceği 11 Film Tavsiyesi

Ailecek izlenebilecek filmler, bu filmler hem çocuğun iç dünyasına iner hem de yetişkinlerin içindeki minik çocuğa hitap eder. Filmler +7 yaş üzeri olarak seçilmiştir. Şiddet ve korkudan ziyade bilimsel ve kurgusal olarak ele alınmıştır.

1-Home Alone (Evde Tek Başına) 
Film biraz eski de olsa sıcacık aile ortamında izleyebileceğiniz çok eğleneceğiniz bir film sizi bekliyor. Küçük çocuğunu yılbaşı tatiline çıkarken evde unutan bir ailenin hikâyesi ve evde tek başına kalmak zorunda kalan çocuğun maceraları anlatılıyor. 

2-Harry Potter Serisi 
Harry Potter serisi her yaştan çocuğa ve yetişkine hitap edebilir. Fantastik ve bir o kadar da dram kuvvetli arkadaşlık bağlarını işleyen film vazgeçilmez bir seridir. Ailenizde her hafta sonu farklı bir serisini bitirebilirsiniz. 

3-Shrek 
Shrek herkesin korktuğu ve uzak durduğu farklı bir diyarda yaşayan devdir. Filmin seslendirmesi ve karakterler oldukça eğlencelidir, ailecek izlenebilecek filmler kategorisinde mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.

4-Oyuncak Hikâyesi
Oyuncakların konuştuğu, biz onları bıraktığımızda kendi aralarında oyunlar oynadığı bir dünyaya hoş geldiniz. Yetişkinlerin çocuk ruhuna dokunan film, seslendirmeleriyle de oldukça başarılıdır.

5-Jurassic Park
Dinozorların var olduğu bir dünyadaki maceraların konu alındığı film efektleriyle de etkileyicidir. Jurassic Park filminin serileri bulunmaktadır, boş zamanlarınızda ailenizle beraber seriyi bitirebilirsiniz.

6-Sevimli Canavarlar
Küçük çocukların en büyük korkusu yatağın altından canavar çıkacağı düşüncesi bu filmde gerçek oluyor. Canavarların dünyası sizin bildiğiniz gibi değil, sizin de çocuğunuz canavarlardan korkuyorsa bu film ile korkusunu aşmasını sağlayabilirsiniz.

7-Yukarı Bak
Bir o kadar dram ve aşk konusunu etkileyici bir şekilde işleyen film, size umudu ve hayallerin peşinden gitmeyi öğretiyor.

8-Wall-E
Dünyada yaşamın kirlilikten dolayı yok olmasıyla beraber insanlar başka bir gezegende yaşamaya başlıyorlar. Dünyada ise yaşanabilirliği kontrol eden Wall-E isimli robotun maceraları anlatılıyor.

9-Bebek Patron
Bebeklerin yetişkin zekâsına sahip olduğu bir dünya o kadar da uzakta değil, bebeklere farklı açıdan bakmak istiyorsanız mutlaka ailenizle beraber izleyin.

10-Narnia Günlükleri
Narnia, bir kıyafet dolabından farklı dünyalara açılan bir dünyadır. Bu dünyada farklı yaratıklar ve maceralar yaşanmaktadır.

11-Madagaskar
Hayvanların konuştuğu bir dünya o kadarda uzakta değildir. Eğlenceli hayvanların maceralarına ailecek çok güleceksiniz.
 

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL