Hakkımızda

Makale Yazarak Kazandırıyoruz!

Hakkımızda

Yazankazanir.net seo konusunda tecrübeli çalışmalar yapmakta olan, uzun süredir bu sektörde çalışmalarını sürdüren bir sitedir. Yapılan çalışmalar, yazılan makaleler ile internet sitelerine zengin içerik sağlayan, haber sitelerinde çeşitli editörlük hizmeti sunan bunun yanı sıra sitelerine genel içerik sağlayan bir ekiptir, ailedir. Geniş çalışma kitlesi, güler yüzlü hizmet ile kadrosunda dahil olan yazarları hem geliştiren, hem bilgilendiren hemde kazanç sağlayan koca bir ailedir.

Hakkımızda

Yazankazanir.net olarak sitelerimize  makale hizmeti sağlatmaktayız. Bu bağlamda bu hizmeti sağlamak için sürekli yazar ihtiyacımız doğmaktadır. Makale yazarak para kazanmak hayal değil gerçektir.  Bu yazar kadromuzu da internetten sağlamaktayız. Sürekli teslimat aşamasında 500 civarı makale ihtiyacı olmaktadır. Makale yazarken hem para kazanıp hem de genel kültürünüze bilgiler katmakta olacaksınız. Haydi sizde yazın sizde kazanın. Yazarlık başvurusu için buradan lütfen iletişime geçiniz. İnternetten para kazanmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Geldiğimiz Nokta

14

Yıllık Tecrübe

23.469,630

İçerik Üretimi

434.725

Ödeme İşlemi

761

Yazar

Değerli Kullanıcı Yorumları

Sizin bizler için yazmış olduğunuz değerli yorumlarınız.

Selami Can

Selami Can

Moda Tasarımcısı

Moda kategorisinde çeşitli içerikleri yazıdığım yazankazanir.net ailesi açıkçası müthiş bir ekip. Her konuda yardımlarını aldığım, içerik konusunda büyük desteklerinin olduğu bir sistem. Ayrıca ödeme konusunda çeşitli soru işaretlerini giderdiğim, %100 güvenilir bir sistem. Bana kazandırdıklarınız ve bana kattıklarınız için YazanKazanır ailesine çok teşekkürler.

Serkan B.

Serkan B.

Yazar Adayı

Yazankazanir.net ile tanışma hikayem aslında tesadüfen oldu. Yaklaşık 3 yıl önce çalışmış olduğum iş yerinden ayrılmak durumunda kaldım ve o sürede maddi sıkıntılar çekiyordum. Nasıl para kazanırım diye arayışlara geçtim ve yazankazanir.net'e denk geldim. Kayıt oldum ve işi öğrendim. Para kazanırken ayrıca kendimi geliştirme fırsatıda buldum. 

Aylin H.

Aylin H.

Başvuru

Makale yazmak için sisteme 1 hafta önce kayıt oldum ve bugün ilk ödememi aldım. Herşey için teşekkürler. Uzun yıllar birlikte çalışma dileğiyle

Şakir Bostan

Şakir Bostan

Yazar Adayı

Makale yazmak içtenlik isteyen bir durum. Bu durumu kendimde bulduğum için yazar oldum ve kazanmaya başladım. Kelimelerle dans etmeyi seviyorum. 14 senedir reklam ve metin yazarlığı yapıyorum. Makale yazarak para kazanmak içimden gelen bir duygu değildi. Ben bunu para almadan kendimi geliştirmek için istedim. Fakat sağolsunlar bana sürekli para gönderdiler. İstemez yan cebime koy hesabı oldu biraz. Teşekkürler Yazankazanir.net

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL