Blog image

Yazı Yazarak Para Kazan

by bilal

2020-05-04 16:54:00

0

4805

Bir iş hayal edin, çok kısa sürede çok küçük çalışmalar yaparak aylık gelirinizi ikiye katlayabiliyor ve üstüne de araştırmalar ve incelemeler ile yeni bilgiler kazanıyorsunuz. Bir bulmaca çözmekten bile kolay ve kısa süren bu iş sayesinde kelime dağarcığınız bulmaca çözmekten daha hızlı ve kolay genişliyor. İşte bu iş son yılların en popüler freelance işlerinden olan makale yazarlığıdır. Makale yazarlığının en basite indirgemiş açıklaması yazı yazarak para kazanmaktır. Üstelik bir ofise, dolu bir özgeçmişe, şık giyime veya sabahları erken uyanma zorunlulukları olmadan. Yapmanız gereken tek şey sisteme dahil olmak, konu almak ve mobilden, tabletten veya bilgisayarınızdan yazılar yazmak. Günün istediğiniz saatinde çalışabilir, istediğinizde ara verebilirsiniz. Full time çalıştığınız işlerin sorumlulukları ve zorunlulukları olmadan freelance çalışmanın özgürlüğü ile gelirinizi arttırabilirsiniz.

 

Hangi Konularda Yazı Yazarak Para Kazanabiliriz?

Bazı sistemlerde istediğiniz konularda yazılar yazarak sisteme eklemeler yapabilir ve alıcıların huzuruna sunabilirsiniz ancak çoğu makale satış ve alış sitesi artık kullanıcılarına belirli konular belirleyerek direkt olarak alıcılara ulaşmasını sağlamaktadır. Böylelikle de daha istikrarlı ve yüklü gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey belirtilen konu başlıklarını, belirtilen yazı hazırlama kuralları çerçevesinde hazırlayarak sisteme girişini sağlamak ve editörlerin onaylamasını beklemek. Sonrasında her şey site yönetimindedir ve siz sadece ücretinizi alarak bir sonraki görevine başlarsınız.

 

Yazı Yazarak Para Kazandıran Siteler

 

Bir dönem internet dünyasından gelir edilebilecek iş kurma furyası başlamış ve birçok yatırımcı e-ticaret ile ilgilenmeye başlamıştı. Ancak birçok kişi bu girişimden ağır sonuçlar ile çıkmak zorunda kalmış ve ölü yatırımlar yapmışlardı. Son dönemlerde ise freelance çalışmak isteyenleri ve iş satın almak isteyenleri buluşturan aracı siteler çoğalmaya başladı. İş dünyasının, yayıncılığın ve tanıtımın önemi artması ile birlikte bu noktalarda profesyonel makale, yazılım ve grafik ihtiyacı da artmaya başlamıştır. Özellikle bu üç alanda da freelance çalışmak isteyenler ve hizmet almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaya başlamıştır.  Çünkü bu hizmeti satın alanlar, yerleşik hizmet veren esnaflar gibi KDV oranlarını, elektrik ve benzeri  giderleri dahil etmeden fiyat talep etmektedir ve bu da alıcılar için daha cazip gelmektedir.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL