Blog image

Para ve Engeller 

by yznkznr

2019-03-16 15:30:10

0

10

İnsanlar hayatta kaldığı süre zarfında yaşam mücadelesi vermektedir. Bu yaşam mücadelesinin içerisinde bazı ihtiyaçlar yer alır. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamak için para kazanmamız gerekir. Bazı insanlar fiziksel yetenekleriyle bazıları ise zihinsel yetenekleriyle para kazanırlar. Günümüz şartlarında insanlar para kazanmak için farklı yollar seçerek mücadele etmeye başlar. Bazı insanlar internetten para kazanır. İnternet artık hepimizin cebinde ve bu bize bir hayat kolaylığı sağlıyor. Yeteneklerimize göre internetten çok rahat para kazanabiliriz. Emlakçı ev satarak, terzi kıyafet satarak, bir yazar internetten makale yazarak para kazanabilir.

İnternetten makale yazarak para kazanmak. Bu fikir üzerinde detaylı bir tartışmaya girebiliriz. Örneğin, bizler her ne kadar engelleri aşsak da bunun için çaba sarf etsek de para kazanmak zorunda olan engelli vatandaşlarımız var. Fiziksel güce sahip olamadığı için para kazanamayan insanlarımız var. Bizler halk olarak üzerimize büyük bir sorumluluk düşmektedir. Engelli vatandaşlarımızı bilinçlendirmeli ve zorlu hayat şartlarında onların yanında olmalıyız. Herhangi bir dalda yeteneği olan kardeşimizi bilinçlendirmeli ve onlara kolay para kazanma yollarını anlatmalıyız. Engel tanımayan bir dünya da yaşamak isteyen kardeşlerimiz için internet çok önemli bir unsurdur. Gün geçtikçe de insanlar teknolojinin gelişmesi ile daha çok bilinçlenmektedir. Başka bir örnek vermek gerekirse okumak zorunda olan öğrenciler. Para sıkıntısı çektiği için çalışmak zorunda olan ve dersle işi bir götürmesi gereken öğrencilerimiz var ve maalesef öğrenciler de fiziksel yorgunluğa dayanamadığından derslerinde zorluk çekerler. İnternet cebimizde demiştik öğrenciler de internetten rahatlıkla para kazanabilir. İş ile dersleri aynı anda yürütebilir, hayatımıza rutin bir şekilde devam edebiliriz. İnternetten para kazanmaya birçok örnek verilebilir. İnternetin bize kattığı pek çok fayda vardır.

Hayatta stres yapmadan, sıkıntıya, bunalıma girmeden yaşam mücadelesi vermek için kendimize farklı yollardan para kazanma kolaylığı sağlamalıyız. Makale yazarak para kazanmak da verdiğim örnekler arasında. İnterneti doğru ve bilinçli kullanarak birçok işte başarılı olabiliriz. Engel tanımayan bir dünyada para kazanmak için interneti doğru yönde kullanmalı ve bilmeyen insanları da bilinçlendirmeliyiz.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL