Blog image

Para Kazanmanın Keyifli Yolları

by yznkznr

2019-03-16 14:59:12

0

10

Hayat şartları zorlaşıyor,  gelir sabit kalırken giderler hızla büyüyor,  alım gücü azalıyor ve borç miktarı gün geçtikçe artıyor. Hal böyle olunca ev hanımları, işsizler, part time veya full time çalışanlar ve öğrenciler ek gelirler için harekete geçiyor. Devir teknoloji devri olunca da internetten para kazanmak belki de arama motorlarında en çok tıklananlara giriyor. Bu aramalarda karşınıza birçok alternatif çıkıyor. Ufakta olsa bir sermayeniz varsa Forex piyasaları internet üzerinde kazanç sağlayacağınız ancak riskli bir yöntem. Eğer sermayem yok veya riski sevmem diyenlerdenseniz çok popüler iki yöntem sizi karşılıyor. Anket doldurarak veya makale yazarak para kazanabilirsiniz.


Şüphesiz ki makale yazarak para kazanmak kulağa çok hoş, çok havalı geliyor. Tabi ki bunu yapabilmeniz için öncelikle birkaç aşamadan geçmeniz gerekli. Ben geldim yazıyorum demekle olmuyor. Başvurularınızın ardından deneme olarak gönderdiğiniz makale örnekleri kabul gördüğünde artık yazar olarak sitelerde boy gösterebiliyorsunuz. Sitelerde, dilerseniz istediğiniz başlıklarda makaleleri hazırlayarak alıcısını bekleyebilirsiniz, dilerseniz de açılmış olan başlıklara özel talep edilen kelime sayısına göre makaleler yazarak satışını yapabilir ve kazancınızı elde edebilirsiniz. Burada dikkat edilen en önemli konu makalelerin kesinlikle alıntı olmaması, başka bir örneğinin daha bulunmaması. Tamamen size ait, sizin yorumunuz ve kelimelerinizle yazılmış olması. Mesleğiniz ve yaşınız ne olursa olsun, yazmaya karar verdiğinizde göreceksiniz ki ilgi alanlarınızla alakalı birçok yazı istenmekte. Sahip olduğunuz birikimlerle kısa sürelerde bu talepleri karşılayacak makaleler oluşturabilirsiniz. Yazılarınız beğenildiği takdirde bazı sitelerle düzenli yazı yazmak için anlaşmalar bile yapabilirsiniz. Aynı anda birçok siteye makale yazabilir ve satabilirsiniz. İşin diğer bir güzel tarafı ise makale için ödenen bedelleri nakit olarak alırsınız, anketle yapılan kazanımlarda olduğu gibi hediye çeki vb uygulamalarla karşılaşmazsınız. Üye olduğunuz sitede, sizin adınıza sattığınız makalelerin bedelleri toplanır ve belirli dönemlerde hesaplarınıza aktarılır.


Eğer iyi bir okuyucu iseniz, araştırmacı bir kişiliğe sahipseniz veya herhangi bir konuda ben bu işi çok iyi bilirim ve yaparım diyorsanız bu kazanç sistemini kesinlikle değerlendirmelisiniz. Makale yazarak para kazanmak, sizin için aile bütçesine yapacağınız çokta keyifli bir katkı olacaktır.

 

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL