Blog image

Makale Yazarken Dikkat Edilecekler

by yznkznr

2019-03-16 18:28:41

0

101

Makale Nasıl Yazılır?

1-Makale Giriş Gelişme Sonuç şeklinde yazılacaktır.
2-Yazılar word belgesine yazılacaktır.
3-Yazılar akıcı olacaktır, okuyanın okuyası gelmesi için uğraş verilecektir.
4-Word belgesinde yanlış yazdığınız kelimelerde kırmızı ve yeşil çizgi çıkmaktadır bunlar kesinlikle çıkmaması gerekmektedir çıkma sebebi sizin bir yerlerde hata yaptığınızın göstergesidir.
5-İmla kuralları çok önemli zaten yanlış yazdığınızda kırmızı ve yeşil çizgiler çıkacaktır.Lütfen dikkat ediniz.
6-Nokta koyulduktan sonra boşluk bırakılıp cümleye büyük harfle başlanır.
7-Virgül kelime biter bitmez konur boşluk bırakılıp diğer kelime öyle gelir.
8-Makaleleri siz kendiniz yazacaksınız. Herhangi bir yerden 1 cümle dahi kopyalarsanız makaleniz geçersiz sayılacaktır. Özel sistemimiz sayesinde tüm  google taratılıp yazdığınız makalenin size ait olmadığı tespit edilmektedir.
9-Devrik cümleler olmayacaktır.
10-Makalelerde anahtar kelimelerimiz olacaktır. Anahtar kelime mantığı örneğin bodrum otelleri hakkında makale yazdığınızı varsayarak bunun anahtar kelimeleri bodrum 5 yıldızlı oteller bodrum lüks otelleri bodrum ilçesi otelleri gibi google tarafından arama potansiyeli yüksek kelimeler cümleler içerisinde geçecektir. Örneğin 200 kelimelik bir makalede 3-4 sefer geçmesi kafidir. Kelime sayısını da admin panelinizde alt kısımda  görebilirsiniz.
11-Google üzerinden seo uyumlu makale nasıl yazılır diye taratıp lütfen okuyunuz.
12-Tüm yazılar resmi dilde yazılacak aaa hehe tarzında yazılar arkadaşlar size şunu anlatıyorum tarzında yazılar olmayacaktır.
13- Örnek makale için buraya tıklayınız. Paragraf, akıcılık, sayfa düzeni, kırmızı ve yeşil çizgi olmamasına dikkat ediniz.
14-Makalelerinizde isim soy isim geçmeyecektir ve sürekli farklı siteler olduğu için makaleniz hangi site de yayınlanacağı konusunda bizimde bilgimiz yoktur. İlerleyen zamanlarda google tarafından taratıp makalenizi bulabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL