Blog image

Son dönemlerde freelance (bağımsız) iş şekilleri oldukça popüler hale geldi. Özellikle de makale yazarlığı freelance işlerin en gözde noktasında yer alıyor. Çünkü günümüzde şirketler, markalar, kişisel sayfalar vb. girişimler sosyal medya ve web sayfaları ile dikkat çekmek istiyorlar. Bunun yolu da grafik ve makalelerden geçmektedir. Peki nedir makale yazarak sağlama sitesi hangisidir?

YazanKazanır.net ile Makale Yazın ve Hemen Kazanmaya Başlayın

10 yıla yakın süredir internet dünyasındaki freelance makale yazarları ile işbirliği yapan ve binlerce kişiye ek gelir kazanma fırsatı yaratan YazanKazanır.net bu iş alanındaki en iyi kuruluşlardan ve sistemlerden biridir. Freelance çalışmak isteyen makale yazarları, kelimeleri, özgün makaleleri ve dikkat çekici stilleri ile YazanKazanır.net sayesinde firmalara istenilen işleri tamamlayarak ek gelir elde etmektedir. Pratik yazı hazırlama ve onaya gönderme işlemleri ile makale yazarlarına cazip gelmektedir. YazanKazanır.net ile birçok web sayfasına göre de daha iyi kazanç sağlanabilir.

 

YazanKazanır.net’in Yaz Kazan Sistemine Nasıl Dahil Olunur ?

Sisteme dahil olmak oldukça basittir. Öncelikle yazarlık başvuru formu dolduracaksınız ve kişisel bilgilerinizden sonra örnek bir makale gönderimi sağlayacaksınız. Böylelikle sistem editörleri sizlerin özgün makale yazma yeteneklerinizi ölçmüş olacak. Bu sayede sistem her geçen gün daha da profesyonelleşerek daha iyi gelir sağlamanın yolu da açılmış olacak. Editörler tarafından kontrol edilen makaleniz uygun bulunduğu taktirde sizin için artık freelance YazanKazanır.net yazarı olma kapıları ardına kadar açılmış olacak ve artık yaz kazan sistemine dahil olmuş olacaksınız. Sistem yöneticileri tarafından belirlenen işlerde belirlenen maksimum ve minimum rakamlar kadar konu alacak ve istenilen minimum kelime sayısını karşılayacak makaleler oluşturacaksınız. Makaleleriniz için en önemli nokta ise kuşkusuz özgün ve kopyalanmamış olmasıdır. Makaleleriniz tamamıyla emek ürünü olmalı ve özgün bir halde olmalı. Hazırlamış olduğunuz makaleleri sisteme yükledikten sonra editörler tarafından kontrol edilecek ve ret veya onay işlemleri tamamlanacak. Onaydan sonra ise hesabınızda makalenin ücretini de hesabınıza yansıdığını göreceksiniz ve yeni makaleler oluşturmaya devam edebileceksiniz. Yoksa siz halen YazanKazanır.net sistemine dahil değil misiniz? Öyleyse hemen başvurunuzu yapın ve makale yazma yeteneklerinizi gösterin!

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL