Blog image

İnternetten Para Kazanmak - YAZANKAZANİR.NET  

by yznkznr

2019-03-16 15:20:16

0

61

    İnternetten Para Kazanmak - YAZANKAZANİR.NET      ⇑
⇑ yukarıyı tıkla öğren⇑

Günümüzle eski yıllara bakıldığında (2005)-(2015) ; internetten makale yazarak para kazanmak, gelir elde etmek, kazanç sağlamak insanlar için bilinmez bir yoldu. Bir çok alanda internetten para kazanmak  bir tuş kadar uzakta artık  bunlardan bir kaçı; E-mail okuyarak, anket doldurarak , sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım(gösterim) yaparak İnternetten makale yazarak para kazanmak vs gibi….   Eskiden beri güne gelen,  telaffuz edilen anlayış biçimi olan internetten para kazanmak geride kaldı. Saydıklarımdan  en popüler olanı    MAKALE YAZARAK PARA KAZANMAK….


Şimdi birçok insanın az zamanlı düşük gelire sahip bir meslekleri var geri kalan zamanlarında ise ekstra bir iş peşindeler ve internetten MAKALE YAZARAK PARA KAZANILACAĞINDAN haberleri yok.  İşte bu geri kalan zamanlarda makale yazarak yani bir yazarlık mesleğine sahip olacaklarını bilmemektedirler.  Bu zamanlarda hem bir ek gelir sağlamak hem boşa harcanan vakitleri yazarlık yaparak geçirmek işlevinde bulunmak birçok insanın isteyip de bulamadığı fırsatlardır bu artık bir tuş sesi kadar uzaklıkta.
Yazarlık alanında herhangi bir konuya ilgi, fikir ve görüşlerini belirtmek amacıyla yazmak insana hem manevi hem maddi anlamda iyi bir seçenektir. İnsana hem haz hem eğlence hem maddi durum sağlamak kadar daha iyi ne olabilirki?
İnsan bunları yapmayı başarırsa kendini geliştirmişte olacaktır. Makale yazmak sosyal konuları, güncel konuları ve geçmişteki olayları arayıp bulup kafasında düzene sokup yazıya geçirmek insanın bilgi hazinesini iyice genişletmesini sağlayacaktır. Bu konuda tüm insanların bilinçlenmesi sağlanmalı herkese bir broşür dağıtmak gibi her insana bu fikri anlatmak gerekir.
Artık ülkemizin birçok yerinde teknoloji gelişmiş herkesin her şeyden haberdar olması mümkünken insana tek araştırmak kalıyor. Günümüzde insanların yazıp bitirememeği o kadar konu var ki sadece söylentilerle devam etmekte ve konuştukları bir adam öteye gitmemektedir. Bunu yazarak herkese duyuracağını bilmemektedir MAKALE YAZARAK PARA KAZANALICAĞINDAN  haberleri yoktur. Teknoloji ile iç içe olmak gerekmez sadece ufak bir araştırma yeterlidir.

İşte Yazar olmak bu kadar uzaklıktadır…

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL