Blog image

Çağımızda yaygın olarak kullanılan neredeyse hiç kullanmayan kalmadı dediğimiz platformu evet sizin de gözünüzün önüne gelen internet ve bilgisayar unsurlarıdır. Peki nedir bu unsurların göz kamaştıran cazibesi ? Hiç düşündüzün mü ? Birçok insanın yeni günde sokağa çıkmak yerine bilgisayar başında neredeyse kahvaltıda yediği ekmeğe kadar almasını sağlayan internet; gerçekten kısa zamanda büyük iş başardı. Aslında işin temelinde yine biz insanlar varız. Bilgisayar başından faturamızı yatırıyoruz, uzaktaki sevdiklerimizle görüşebiliyoruz ,zorlu geçen bir iş döneminin ardından oyunlar oynayıp stres atabiliyoruz. Biz bunları yaparken yaptıran kişinin para kazandığını düşündünüz mü hiç ? Bu noktada beyninizde çakan şimşekleri görebiliyorum. Ben de kazanabilirim arzusu herkesin içinde yetişiyor. Neden siz olmayasınız ? Birçoğunuz makale, deneme, gezi yazısı okumuşsunuzdur. Bunları yazmayı düşündünüz mü ? Ya da makale yazarak para kazanabileceğinizi ?

Devir internet devri, çağımız teknoloji çağı en küçüğümüzden en büyüğümüze kadar illa ki bilgisayarla uğraşıyoruz bu hele ki son zamanlarda yüksek artış gösteren akıllı telefonlarımızla da destekleniyor.  Örneğin bir sinemaya gittiğimizde film arasında kafanızı kaldırıp bir bakın büyük kitle internete çoktan girmiş ve film hakkındaki görüşlerini sosyal medyada paylaşmış bile. Film hakkındaki görüşler blog sayfalarında yerini alıyor film bitmeden. Şimdi size soruyorum; en ufak  filmlerde bile yorum yapıp bir şeyler yazabiliyorsak 10 dakikalık reklam arasında neden yaşadığımız baş yapıt dünya hakkında, içindekilerle, yaşadıklarımızla ilgili bir şeyler yazmıyoruz ? Üstelik 10 dakikaya sığdırmak zorunda değilsiniz canınız ne zaman isterse bir konu hakkındaki görüşlerinizi makale tarzında yazıp para kazanabilirsiniz. İnsanları kandıran, iyi niyetlerini sömüren, emeklerini çalan o kadar çok insan var ki bunları düşünmeye fırsat bulamıyoruz bile. İşte aradığınız fırsat yazankazanir.net  adından da anlaşılacağı gibi yazanların, yazmayı sevenlerin kazandığı bir adres.

Şimdi aklınızda oluşan gün içindeki fikirleri unutup gitmek yerine yazıya döküp biraz daha kendimizi geliştirerek büyük adımlara yol açabiliriz. Yapacağınız şey gayet açık yazankazanir.net adresine girip makale yazarak para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Seçim sizin...

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL