Blog image

Günümüz Trendi: İnternetten Para Kazanmak

by yznkznr

2019-03-14 18:39:09

0

15

İnternetin hayatımızın büyük bir bölümünü ele geçirdiği bu dönemde, durumu fırsata çevirmek bizim elimizde… Soğuk kış günleri kendini göstermeye başlamışken, trafik stresi çekmeden, ne giyineceğim düşüncesi içerisinde kendinizi kaybetmeden, oturduğunuz yerden para kazanmak artık çok kolay. Hiçbir risk almadan internet ortamında keyifli bir şekilde çalışabilir ve performansınıza göre çok ciddi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanma deyince hepimizin aklına gelen, günümüzün trendi; makale yazmak… Makale yazarak para kazanmak aslında çok keyifli; keyifli olduğu kadar da getirisi çok yüksek bir iş…  Ayrıca birçok okuyucuya da fayda sağlamış olacaksınız.  Haydi gelin keyifli ama bir o kadarda emek isteyen makale yazmanın ve bunu paraya çevirmenin inceliklerine beraber göz atalım.

Makale yazarak para kazanmanın yolu aslında yazı yazmayı sevmekten geçiyor.  Dikkat çekici başlıklar kullanmak, kısa ve anlaşılır cümleler kurarak yalın bir anlatıma sahip olmak, özgün bir yazıya imza atmak ve okuyucuya merak uyandıracak, yazının sonuna kadar okutacak cümle kalıpları kurmak bir o kadar önemli. Bu kriterler zamanla kazanabileceğiniz özellikler. Bir iki derken bir de bakmışsınız ki, üst düzey bir makale yazarı olmuşsunuz ve gelir düzeyinizi fark edilir bir şekilde artırmışsınız.

Eğer günde 1-2 saatiniz varsa, birde araştırmayı seviyorsanız bu iş size biçilmiş bir kaftan gibi adeta. Çalıştığınız şirketten aldığınız konu başlıkları hakkında,  minimum 100 kelime yazmanız Makale yazarak para kazanmak için yeterli bir başlangıç. Sonrasında edindiğiniz tecrübeye orantılı bir şekilde aldığınız konu ve yazdığınız kelime sayısı artış gösteriyor, bu durum da kazancınıza yansıyor. Herşey sizin elinizde; iş saatleriniz yazmak istediğiniz makale sayısı ve tabi ki buna bağlı olarak kazancınız.  Aslına bakarsak “ne kadar ekmek o kadar köfte” atasözü bu iş için söylenmiş bir söz… Hem para kazanmak, hem yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız makale yazmayı mutlaka denemelisiniz. Bu sayede genel kültürünüz daha da gelişecek, aile bütçesine katkıda bulunacak veya kendinize daha fazla para harcayabileceksiniz.  Makale yazarak para kazanmak, ölmeden önce yapılması gereken 100 şey listesine girebilir. Siz ne dersiniz?

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL