Blog image

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

by yazankazanir.net

2019-06-12 23:25:15

0

209

Son yıllarda okuma oranının iyiden iyiye artması bu konuda yapılan büyük küçük neredeyse tüm şehirlerde düzenlenen kitap fuarları ve imza günlerinin çoğalmasının payı çok büyük. Bu durum okumanın verdiği cesaretle yazmaya da mehilli  bir topluluk oluşmasını sağladı. Bilgi almak fikir sunmak erişebilirliğinin internet ortamında çok daha kolay hale gelmesiyle yazı yazmak ve bunu paylaşmak son 3 4 yılın en popüler çalışma alanı.

  • Ev de yazı yazmak da nerden çıktı

Sanırım asıl mevzu günümüz kargaşasında trafiğe takılmadan çalışma saatleri olmadan tamamen kendi isteğinle istediğin yerde çalışma fikri. Ve buna düşüncelerini insanlara ulaştırmanın da en kolay yolu olduğunu  eklediğimiz de ev de yazı yazmak son yılların en popüler oluşumu.

  • Peki ne yazabiliriz?

Düşünün ki fikirlerinizi yediğiniz yemeği gezdiğiniz yerleri annelik tecrübelerinizi ya da hobi olarak yaptığınız işleri ister bilgilendirme amaçlı isterse hikaye tadında yazıp yayınlamak çok kolay. Bunu ya bir blog üzerinden ya  bir ineternet sitesi ya da bu işi kitleler için yapan ve dağıtan sayfalar aracılığıyla paylaşmanız ve bu işten ciddi paralar kazanmanız muhteşem bir şey degil mi? Ve bir de evden çıkmadan.

        Şimdi yeriniz de olsam oturup bir deneme yazısı yazarım ve bunu internet üzerinde bu işle ilgilenen siteler ile paylaşırım bakarsınız evden yazdığınız yazılar size çok başka kapılar açmış.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL