Blog image

Blog Yazarak Para Kazanmak Google

by yazankazanir.net

2019-05-30 13:37:29

0

65

Blog yazarak para kazanmak google üzerinden açılan forum ve yorumları inceleyerek bu konu üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi rahatlıkla araştırabilirsiniz. Birçok insan açılan blog siteleri üzerinden para kazancını sağlamaktadır. Böyle bir site açıp para kazanmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken site de yazmak istediğiniz konuları belirlemek. İnsanlar siteler de farklı farklı konular okumak ister. Sade ve yalın bir yazı görmek ister. Bu yüzden ilk olarak sitenizin içeriği ve konuları çok önemlidir.

Blog Nasıl Yazılır?

Sosyal medya hesapları üzerinden blog sayfalarını inceleyerek bu işe başlamanız mümkün. Diğer insanların neler yaptığını görüp onlardan fikir alabilirsiniz. Yazılan blog sitesinin mutlaka tanıtımı yapılmalı. İnsanlar tarafından sitenize girilmesi için mutlaka bilinmesi gerekir. Bu sebepler gerekli sosyal medya hesapları üzerinden tanıtımı yapılmalıdır. Sitenizin ana sayfasını belirleyin. İnsanları sitenize çeken bir şeyler mutlaka olmalı.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özgün ve yalın bir anlayım olmalı. Okuyucular yazıların sadece size ait olmasını ister. Başka sitelerden alıntı yazılar genellikle okunmaz. Kendi yorumunuzu katarak bu şekilde bir yazı hazırlamanız daha etkili olacaktır. Konularınız mutlaka çeşitli olsun. Gerek gezi, edebiyat gerek tarih ve kültür sanat üzerine yazılar yazabilin. Okuyucular sitelerin zengin ve aktif olmasına önem verir. Sitenize mutlaka yeni güncel yazılar ekleyin. Sitenizin aktif ve açık olduğunun bilinmesi de önemlidir.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL