Blog image

Blog Yazarak Para Kazanmak Ekşi

by yazankazanir.net

2019-05-30 13:35:23

0

102

Ülkemizde artış gösteren diğer işlerden bir tanesi de blog yazarak para kazanmak işidir. Özellikle gençlerin kendi sitelerini açarak yaptığı bu iş aynı zamanda para kazanmaya da yol açıyor. Blog ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz google üzerinde bulunan ekşi sözlük den oraya yorum yazanların yorumlarını okuyarak detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün.

Nasıl Blog Yazılır?

Blog yazmanız için ihtiyacınız olan ilk olarak bir site kurmaktır. Adınızı kendiniz vereceğiniz bir siteyle kurulumu yapılarak, yazacağınız konular mutlaka önceden belirlenir. Özellikle gezi blog yazıları çok fazla rağbet görmektedir. İnsanlar gitmek istediği yerleri daha önceden giden ve oralarla ilgili paylaşım yapanlardan görerek hem merakını gideriyor hem de nereleri gezebileceğini görmüş oluyor. Yazacağınız yazıların kime hitap edeceği çok önemlidir. Gençler için açılan blog siteleri çok fazla okunabilir. Gençler yaşlı insanlar çok daha fazla internet kullandıkları için hemen hemen her siteye giriş yapıyorlar. Yemek blog sayfası açacaksanız eğer, mutlaka tariflere yer verin. Evde bulunan ev hanımları yapmak istediği tariflere internet üzerinden ulaşım sağlar. Bu durum onların işini kolaylıkla görmektedir.

Blog Hakkında Bilgi

Ekşi sözlük üzerinden neredeyse her gün farklı farklı konular açılmaktadır. Blog yazarak para kazanmak ekşi konusuda bunlardan bir tanesi. Daha önce blog açıp yazmış insanlarla iletişim halinde olarak soru işaretlerini giderebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL