Blog image

Bizim Size İhtiyacımız Var. Peki Sizin Parayamı İhtiyacınız Var? Eğer Cevabınız Evetse Doğru Yerdesiniz Demektedir.

Hayal mi yoksa mümkün mü? İnternetten para kazanma yollarından sadece biri olan makale yazarak para kazanmak, aslına bakarsanız aynı zamanda en makul yollardan biri. Zira ne tuhaf reklamlara tıklamanız gerekiyor, ne de saçma videoları izlemeniz.. Günlük veya haftalık olarak, asıl işiniz yanında ek iş olarak düşünebileceğiniz bu işte, gerçekten tek yaptığınız makale yazıp para kazanmak.  Üstelik ne kadar kazanacağınız tamamen size ve ayırdığınız zamana bağlı.


Günümüzde, web sitelerinin sayısı arttıkça, bu siteler için gerekli içeriğin sayısı da artıyor doğal olarak. Üstelik bu içeriğin orijinal, özgün ve yaratıcı olması gerekiyor. Kopyala yapıştır’dan ibaret kötü içerik, web sitesi sahiplerine iyi bir şöhret kazandırmıyor. Dahası, bir web sitesi için hayati öneme sahip olan arama motoru sıralamalarında ilk sayfalarda yer alınmasını da engelliyor. Makale yazarak para kazanmak işi, tam da bu soruna bir cevap olması için var aslında. Web sitesi sahipleri, özgün ve kaliteli içerik, yani makaleler için bir kaynak ihtiyacı içerisinde. Üstelik bu kaynağın hem kaliteli, hem de hızlı olması lazım. Bu noktada, web sitesi sahipleri “servis sağlayıcılara” yöneliyor. Aynı grafik, kodlama ve sunucu hizmeti gibi, içerik, yani makale de web sitesi sahiplerine sunulan bir hizmet aslında. Zira günümüz koşullarında rekabet edebilmek için, içeriğin sayıca çok, kalitece yüksek ve hızlı şekilde sunulması gerekiyor. Web sitesi sahibi, hangi konularda ve kaç adet makale istediğini bildiriyor, isteği doğrultusunda hazırlanan makaleler de hızlı bir şekilde kendisine ulaştırılıyor.


İşte bu noktada, devreye girmek sizin elinizde. Zira nasıl web sitesi sahibinin içerik sağlayıcıya ihtiyacı varsa, içerik sağlayıcının da size, yani yazarlara ihtiyacı var. Sizden istenen konulara göre, yine istenen kelime sınırına uyarak makaleler yazıyorsunuz. Her konuda uzman olmanız gerekmiyor elbette, ancak genel kültürünüzün yüksek ve üslubunuzun düzgün olması lazım. Günde birkaç saat veya haftada birkaç gün ayırarak hem web sitelerinin içeriğine katkıda bulunmuş ve hem de para kazanmış olacaksınız. Makale yazarak para kazanmak hayal değil – hatta belki de gerçek olan tek kazanma yolu.

0 Yorum

Yorum Bırak

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL