Bilgi Al (13)

Binlerce kategoride onbinlerce içerik hazırlamanız için size çeşitli konular sunulmakta. Tek bir kategoriye bağlı kalamadan birçok konuda içerikler yazılmakta. Sisteme kaydınız gerçekleşince karşınıza yazılması gereken yüzlerce içerik görebileceksiniz.

Kelime sayısı admin panelinizde yazdığınız bölümün altındaki kısımda kelime sayısını görebileceksiniz. Anahtar kelime ise size konu ile birlikte verilip o kelimeleri cümle içinde kullanmanıza yarayacaktır. Örneğin bodrum otelleri hakkında makale yazıyorsanız anahtar kelime 5 yıldızlı bodrum otelleri ise Bodrum 5 yıldızlı otelleri turistik anlamda bodrumun göz bebeğidir. Yani verilen anahtar kelime böylece cümle içerisinde mantıklı bi şekilde geçmiş bulunmaktadır.

Makaleleri size vereceğimiz admin panelden giriş yapıp yazmalısınız.Daha sonra yazılar-yeni ekleye basıp başlık ve makale içeriğinizi girip sağ bölümde bulunan taslak olarak kaydet tuşuna basıp kayıt etmelisiniz.

Bir çok kişi ile çalıştığımızdan dolayı şu site diyemiyoruz. Bizim için temiz iş çıkartıp makaleleri teslim alıp teslim etmektir. Ödeme alıp ödememizi teslim etmektir. İllaki nerede yayınlanacak der iseniz google tarafından cümlelerinizi yazıp nerede geçtiğine ilerleyen zamanlarda görebilirsiniz.

Bu tamamiyle size bağlı. Ne kadar çok yazar iseniz o kadar çok kazanırsınız. Şuan sistemde bir çok yazar çalışmakta ve istediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz. Emin olun sizin emeğinizi sonuna kadar kollayacağız.

Hayır tüm başvurular ücretsiz.

Sitemizde bulunan konu başlıklarından bir adet beğenip dilediğiniz konuda hemen yazıp bize demo talebi adı altında iletişim kutusundan yazdığınız demoyu gönderebilirsiniz. Yetkili kişi sizin demonuzu inceleyip problemli olan bölüm var ise size doğrusunu gösterip tekrar bir demo talebi iletebilir. Siz öğrenene kadar biz size öğretmeye hazırız. Çünkü biz ortağız.

Ücretler Papara.com üzerinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ödeme alabilmek için 90 TL limite ulaşmanız gerekmektedir. Ödeme limitine ulaşmanız durumunda ödeme talep edebileceksiniz.

Bizim en önemli özelliğimiz kimseye zorlanacağı konuların verilmemesidir. İşe alınma faslında siz değerli yazarlarımızın, ilgi alanlarını ve hangi konularda yazmaktan zevk aldıklarınızı soruyor ve bunları özlük dosyalarınıza ekliyoruz. İş dağılımını sizin ilgi alanlarınıza göre dağıtmaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde hem zevk aldığınız konuları ele alarak yazma fırsatınız doğacak bunu yaparken de para kazanacaksınız.

Bizim sizlerden istediğimiz tek şey yazılarınızın tamamen özgün olması bundan kastımız, yazılarınızı tamamen kendiniz yazmalısınız. Kesinlikle kopyalama veya alıntı yapmak yasaktır. Bu gibi davranışlarda bulunanlar işten uzaklaştırılır. Bunun dışında yazdığınız makalede eksiklikler varsa bunu beraber iletişim halinde hallederiz ve yazınız uygun duruma getirilir. Emekleriniz bizim için değerlidir.

Ücretini ödediğimiz için tamamiyle yazının tüm hakları bize geçmektedir.

Size teslim süresinde gerekli  arkadaşımız bilgi verecektir.

Yazım yaptığınız her bir makale size bonus olarak dönüş sağlıyor ve bu bonusları her ay hesabınıza çekebiliyorsunuz. Her bir adet bir bonusa tekabül etmekte ve toplam ödemenize dahil edilmektedir. Daha çok yazın daha çok kazanın.

HEMEN ÜYE OL VE KAZANMAYA BAŞLA!

1000+ Kişilik Dev Ekibimizin Bir Parçası Olmak Çok Kolay

KAYIT OL