Home » SİZDEN GELENLER » Makale Yazarlığının En Özgür Hali

Makale Yazarlığının En Özgür Hali

Makale, herhangi bir konuda, bir görüşü, düşünceyi savunmak amacıyla yazılan bir yazın türüdür. Çağımızın en büyük buluşlarından biri olan internet sayesinde internetten makale yazarak para kazanmak mümkün hale gelmiştir. Yazmayı yalnızca boş zaman doldurma aracı olarak görmeyen -kendini en iyi yazarak ifade eden- kişiler için internet üzerinde makale yazarlığını bir meslek haline getiren ise www.yazankazanir.net olarak –özgün ve yaratıcı yazarları keşfetme arzusunda olan- kurucuları olmuştur.
İnternetten para kazanmanın pek çok yolu olmasına rağmen; makale yazarak para kazanmak son yıllarda çokça ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise; bir yandan bireylerin kendini özgürce ifade edebilmesi bir yandan da ek gelir elde etmesi olarak açıklanabilir. Tabi tüketim toplumu olmamız sebebiyle ihtiyaçlarımızın sürekli artması ve maddi olanaklarımızın bu ihtiyaçlarımızı karşılamaya yetersiz kalmasının da bizleri ek iş yapma zorunluluğuna ittiği yadsınamaz bir gerçektir. Bunu fark eden kişiler tarafından kurulan www.yazankazanir.net olarak hem yetenekli yazarların keşfedilmesi hem de kişilere sağladığı gelir açısından çok büyük taşımaktadır. Üstelik internet üzerinden makale yazmanın en iyi tarafı da, zamandan ve mekândan bağımsız bir çalışma alanı sağlıyor olmasıdır. Özellikle metropol hayatından, her gün aynı şekilde bir noktadan bir noktaya yetişmek zorunda olma stresinden bunalan kişiler kendilerine daha özgür ve yaratıcı bir alan açabilme şansını yakalamakta; bu sayede kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmekte ve özgün yazılar yazabilmektedirler. Üstelik makale yazarlığı yalnızca çalışan insanların tercihi olmayıp; hiçbir işle uğraşmayanların, emekli ve öğrencilerin de tercih ettiği bir kazanç kapısı haline gelmiştir.
Özetle makale yazarlığı hem iş hayatında aranan pek çok kriterin kişilere dayatılmaması sebebiyle hem de zaman ve mekândan bağımsız bir çalışma alanı sunması sebebiyle çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Makale yazarak para kazanmak istiyor ve yazarlık yeteneğinize güveniyorsanız www.yazankazanir.net bir başvuru formu göndermeniz bu harika fırsatı deneyimlemeniz için yeterli olacaktır. Kim bilir belki de geleceğin ünlü yazarları sizlersinizdir belli mi olur…

 

, , , , , , , , ,

Comments

 1. ARZU ERGÜL dedi ki:

  Merhaba, okumaya meraklı ve şu dönem boş vakit yaratabilen biri olarak yazmak ve sitenizde aktif olarak bulunmak istiyorum.

  İlgilenmenizi umuyor,iyi çalışmalar diliyorum.

  Arzu ERGÜL

  1. yazankazanir.net dedi ki:

   Sitemizde üst kısımda yazar ol sekmesini tıklayıp bilgileri doldurmanızı yeterli olacak. İncelemelerin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır

   1. faik dedi ki:

    bende yazar olmak istiyorum. Teşekkürler

  2. Nazan dedi ki:

   Burada özgürsün. Hayatta özgürsün. Özgür bir yazı yaz ve kazan. Bende aynısını yapıyorum

Bir cevap yazın