Home » SİZDEN GELENLER » Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Çok uzun zamandan beri internetten para kazanılabileceğine pek sıcak bakmıyordum, ama ne zaman bir sitede makale yazarak para kazanmanın mümkün olduğunu görünce hemen araştırmaya başladım. Yaptığım araştırmalar sonucunda birçok firma ve site de bu işle ilgili bilgiye ulaştım fakat bu aşamada da karşıma güven ve ciddiyet konusu hakkında soru işaretleri takıldı.

Hangisi güvenli, hangisi ciddi, hangisi benim paramı öder?

Makale yazarak para kazanmanın bu kadar çok detaylı olduğunu ve bunun bir sektör haline geldiğini gördüm ve inandım ki artık bende bu zincirin bir halkası olup, kazananların arasında olabilirdim. İşte bu aşamada karşıma çıkan en doğru firmayı bulduğuma inanarak başvuru formunu doldurdum ve gönderdim, şimdi bu yazdığım makale benim referansım olacak ve inşallah kabul görecektir. Bu aşamayı başarırsam makale yazarak para kazanmanın benim için de artık bir ek gelir getiren bir iş olması ve bu yoldan kazandıklarımla en azından internet giderlerim ya da elektrik masraflarımı çıkartmak yeterli olacaktır. İleri aşamalarda daha çok kazanabileceğime inanıyorum, denediğim diğer yöntemler bir gün geldi ve tıkandı ama bu sistem de yani makale yazarak para kazanmanın kesinlikle tıkanacağına inanmıyorum. Yazmak, yazarlık aynen bir zeytin ağacı gibi ölümsüz dür. O halde neden herkes içindeki o yazarlığı ortaya çıkartmasın ki. Hem yazarlığını geliştirsin hem de makale yazarak para kazanmanın tadına varsın. Belki de ileride çok iyi bir makale yazarı ya da bir kitap yazmak için gerekli bilgileri öğrenmenin ilk basamaklarını oluşturan bir okul gibi bizleri eğitsin. Hayal dünyası geniş bilgi ve kelime dağarcığı geniş olan insanların, hele birde yazmak tan hoşlananların bence tek adresi bu platform olmalı. Makale yazarak para kazanılmaz boşuna vakit kaybı diyenler, denemekte fayda var gerçekten inanıyorsanız ve bir ek gelir arıyorsanız bence bu güne kadar başka platformlarda boşuna zaman harcamış olduğunuzu göreceksiniz.

Haydi, ne duruyorsunuz sizlerde bizim yazar kadromuza dâhil olun kendi bilginizi sınayın ve para kazanın. KAZANMAK İÇİN BEKLEMEK ZAMAN KAYBIDIR…

, , ,

Comments

 1. oğuz dedi ki:

  bende şansımı denemek istiyorum

  1. yazankazanir.net dedi ki:

   Yazar ol kısmından başvuru yapmanız yeterli olacak. Ardından inceleme yapılıp tarafınıza dönüş yapılacaktır

  2. Uppalapati dedi ki:

   At last! Someone with real extispere gives us the answer. Thanks!

Bir cevap yazın