Home » SİZDEN GELENLER » İnternetin Yeni Fenomeni Olmaya Varmısınız?

İnternetin Yeni Fenomeni Olmaya Varmısınız?

internetin-gucu1Günümüzde yaşam koşullarının giderek zorlaşması, para kazanmayı hem zorlaştırmış hem de kolay kılmıştır. 1960’lı yıllara kadar insan gücüyle yapılan işlerin önemi çok büyüktü. Ancak teknolojinin giderek gelişmesiyle artık insan gücüyle yapılan işlerden çok hizmet sektörü devreye girmiştir. Hizmet sektörünün başında ise internet vardır. İnternet yıllar geçtikçe hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu gelişmeler ışığında insanlar artık online para kazanma yolunu aramışlardır. Online para kazanma yollarında bir tanesi de makale yazarak para kazanmaktır.
Üniversite öğrencileri, ev hanımları, öğretmenler ve diğer boş vakti kalan meslek grupları, makale yazarak para kazanacağını acaba hiç düşündü mü? Ek iş yaparak para kazanmak herkesin ulaşabileceği bir fırsat. Geçtiğimiz yıllarda insanlar internet üzerinden kazanç sağlayan sitelere karşı ön yargılı davranmaktaydı. Fakat gün geçtikçe insanların bu ön yargısı kalktı ve online sitelere güven ve talep giderek artmaya başladı. Fiziksel hiçbir güç harcamadan sadece beyin gücünüzü çalıştırarak bu işi yapabilirsiniz. Tabi bu işle yakından ilgilenenler için kolay hale gelse de yeni başlayanlar için o kadar kolay değildir. Zaman ve emek ister. Bilişim çağında bulunan bir toplum olarak insanlar boş kalan zamanını değerlendirmek ve ek gelir sağlamak için online para kazandıran sitelere başvurabilir. Fakat önemli olan kendinize inanarak içinizden geldiği gibi dikkat çekici, akıcı yazılar yazmaktadır. Bunun için konu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Konuyla ilgili internet üzerinde veya çevreden duyduğumuz bilgiler çerçevesinde, doğruluğunu onaylayarak, insanları yanıltmayacak  doğru yazılar yazmak gerekir. Ayrıca evinizde kendi işinizin patronu olup stressiz yazılar çıkarabilirsiniz.
Kısaca özetleyecek olursak makale yazarak para kazanmak gayet basit; size bir konu başlığı, anahtar kelime, kelime sayısı veriliyor ve sizden yazım kuralları dâhilinde makale yazmanız isteniyor. Yazacağınız makale giriş, gelişme ve sonuçtan oluşmalıdır. Yapmanız gereken en önemli şey içinizden gelerek hiçbir yerden kopyalamayarak özgün bir yazı yazmaktır. Para kazanmanın yanı sıra bu iş insanların hem araştırmacı ruhunu hem de bilgi dağarcığını artıracak ve kendinize özgüveniniz gelecektir.

 

 

 

, , , , ,

Comments

 1. Lola dedi ki:

  Yabancı dil yazarıyım. Yazarak kazanmak yazankazanirde mükemmel

 2. hscel dedi ki:

  Uye olamiyorum.acilmiyor.

 3. Tugba Çınar dedi ki:

  Merhaba ben Ankara da yaşıyorum.Ünüversite mezunuyum.Kalemimim oldukça iyidir.

  1. yazankazanir.net dedi ki:

   Sitemizde üst kısımda yazar ol sekmesini tıklayıp bilgileri doldurmanızı yeterli olacak. İncelemelerin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır

 4. Tugba Çınar dedi ki:

  Merhaba ben Ankara da ikamet ediyorum.Ünüversite mezunuyum.İki çocuk annesiyim.kalemim oldukça iyidir cevap bekliyorum.

  1. yazankazanir.net dedi ki:

   Sitemizde üst kısımda yazar ol sekmesini tıklayıp bilgileri doldurmanızı yeterli olacak. İncelemelerin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır

Bir cevap yazın