Home » SİZDEN GELENLER » Bizimle Birlikte Sende Para Kazan

Bizimle Birlikte Sende Para Kazan

Bundan tam yetmiş beş sene önce dünya tarihinin ikinci büyük savaşı başlamıştı.

Beş yıl süren bu savaşta elli, altmış milyon insan hayatını kaybetmiştir. Savaşın bitmesiyle birlikte alan alacağını almış veren vereceğini vermişti. İstediğini alanlar bundan sonraki dünyayı da kendileri inşa edecekti. Öncelikle savaşın sonuçlarından biri olan gıda, ilaç ve hammadde yokluğuna bir çözüm getirilmeliydi. İlk yirmi otuz sene insani ihtiyaç olan gıda ve ilaç gibi olmazsa olmazlar üretilip insanlara sunulmaya başlandı. Kimisi değerinden fazla vererek ihtiyaçlarını giderdi. Kimisi hiçbir şeyi olmadığı için yokluktan hayatını kaybetti. İşte tam bu sıralarda insanlar bir şey fark etti. İyiyi-kötüyü, zalimi-mazlumu görmeye başladı. Artık ferdi olarak bir şeyler yapmak ve kendi ihtiyaçlarını kendilerinin temin etmesi gerekiyordu. Bunun için para kazanmak gerekiyordu.

Bunun bir zincirlemesi vardı. Yaşamak için gıdaya gıdayı almak için paraya ihtiyacın vardı. Kazanmak için ya bedensel gücünü ya da beyin gücünü kullanması gerekiyordu insanların. Bu iki olguyu yani bedensel ve beyinsel gücünü kullananlar arasındaki eşitsizlik belki bir Allah vergisi belki de kaderdi. Çünkü hep beyinsel gücünü kullananlar diğerlerinden fazla kazanıyorlardı. İnternetten para kazanmak gibi bir algı ya da düşünce insanlarda yoktu. Ancak seksenli yıllarda internetle tanıştı insanoğlu. Âmâ genelde ne işe yarayacağını tam olarak anlamış değillerdi.

Yavaş yavaş günümüze gelecek olursak iki binli yıllarında başında bir şeyi daha fark etti. İnsanlar beyinsel gücünü kullanarak kazananlar internetten para kazanıyorlar. Bu eşit olmak için bir fırsattı belki de. Günde on saat sırtında yük taşıyan insan ile günde iki saat beyinsel çalışan insanın kazançlarının eşitlenmesi fırsatıdır. İnternetten para kazanmak oturduğun yerden para kazanmak değildir. Kazançların eşitlenmesi bütün insanların kendilerinde var olan bir cevheri ortaya çıkarmaktır.  Beyinsel gücünü kullanarak kazanmak ve başarıya ulaşmak insanın kendi iradesi ve kendi azmindedir.

Hep beraber beyinsel gücümüzü kullanarak kazanmak ve başarıya ulaşmaya ne dersiniz?

, ,

Comments

 1. sabriye kırağı dedi ki:

  iki gün oldu kayıt olalı hala cevap bekliyorum acaba ne zaman cevap vereceksiniz

 2. İnternetten gerçekten para kazanmak isteyenlerin muhakak ziyaret etmesi gereken bir sistem. Kazanmak için zaman kaybetmemelisiniz.

 3. nazlı dedi ki:

  Yaklaşık 4 gün oldu başlayalı ve ilk ödememi aldım teşekkürler yazankazanir.net

 4. ilyas kaya dedi ki:

  Şaka gibi gelebilir ama 2 gümlük yazarlarına ödeme yapmış bir sistem. Helal olsun size. Emeklerinize helal olsun. Adamsınız adam

 5. yazmayı seviyorum . wep sitemde kendime özgü bi kaç yazılarım var ve bunu ilerletmek istiyorum. yorumlara baktığım kadarıyla da sizinle çalışanlar hep memnun olmuşlar. eğer dilerseniz bende sizinle çalışmak istiyorum.

 6. AYŞEGÜL KAYA dedi ki:

  Ben yüksek lisans öğrencisiyim ve makale yazmak benim en iyi olduğum iştir. Fakat sayfanızda hiçbir iletişim numarası bulamıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum fakat henüz nerden başlayacağımı bile bilmiyorum. Çünkü sitenizde güvenilir anında erişime sahip iletişim bilgileri yer almıyor. Tarafıma bilgi verilmesini özellikle ödemeler in nasıl işlediğini bilmek istiyorum… Tabi doğal olarak…

  Bilgilerinize….

Bir cevap yazın