Home » İnternetten Para Kazanma Sanatı » Makalem Para Getiriyor

Makalem Para Getiriyor

Artık günümüzde gelir kaynaklarımız, kısacası ekmek kapımız teknolojidir. Nasıl mı? İşte bizlere gelir sağlayacak işlerden biri hatta en zevklisi internet üzerinden para kazanmak. Daha da detayına girersek, makale yazarak para kazanmaktır. Kelimeleri nasıl kullanacağım, nasıl yazacağım, nasıl güveneceğim demeyin; sadece kelimelerin gücüne inanın. Emin olun internet üzerinden makale yazarak kendinize ek gelir yada sürekli gelir sağlayabilirsiniz. Bu sadece sizin kendinize olan güveniniz ve isteğinizle alakalıdır.
Neden internet üzerinden para kazanmayı tercih etmiyoruz? Hele hele bu çağda! Gerçekten artık teknoloji konuşuyor. Teknolojiyle internet konuşuyor sanki dile gelip insanoğluna yardım ediyor; evimize, cebimize para sokuyor. Cebimize para sokmanın rahat, kolay ve hatta zevkli yolu makale yazarak para kazanmak: çünkü gerçekten kelimelerin daha farklı gücü vardır. Bu güce inanarak neden kazanç sağlamayalım? Yazmanın insanda ayrı bir zevki ve anlamı vardır. Makale yazarak neden hem ruhumuzu hem de cebimizi iyi yaşatmıyoruz? Hem kazanacağız hem de içimizi, ruhumuzu boşaltıp rahatlayacağız. Emin olun makale yazdıkça kendinizi iyi hissedeceksiniz. Psikologlar bile yazmanın insana ne kadar çok iyi geldiğini söylüyor. Psikolojimiz, ruhumuz, duygularımız ve bide günümüzde en gerekli olan şey para için makale yazmalıyız. Boş zamanlarımızı değerlendirerek  de para kazanabiliriz, kendimize ek iş olarak  makale yazabiliriz. Örneğin başka bir işte çalışamayacak engelli olan bir arkadaşımız için makale yazmak geçim kaynağı olabilir. Nitekim günümüz ev hanımlarına baktığımızda kendilerine böyle bir fırsat yaratmalarını tavsiye etmeliyiz. İnternet üzerinden kendilerine gelir fırsatı kazandırabiliriz. Makaleyi bulunduğumuz her yerde yazabiliriz. Evde, işte, otobüste ve hatta dinlenirken bile bu kadar rahat yoldan para kazanma şansı.
Çağımızın avantajlarını kullanmalıyız: makale yazarak para kazanmak hem psikolojik olarak size iyi gelecek hem boş zamanlarınızı değerlendireceksiniz ve belki de tercihinize göre sürekli işiniz olarak yapacaksınız. Bu fırsat özgüveninize de çok iyi gelecektir. Çağımızın bizlere sunduğu interneti neden kazanç amaçlı kullanmayalım? Makale yazarak kendinizi de geliştirmiş olacaksınız ve yazdığınız her makaleyle yeni bir şeyler öğrenmiş olup kazanacaksınız.

 

, , , ,

Comments

 1. Eray Y. dedi ki:

  Makale yazarak para kazanmak isteyenler yazankazanir.net tercih edebilirler

 2. İLHAN YILDIZ dedi ki:

  Bu işe nasıl başlayacağız neren başvuru yapıyoruz ve makale yazmak için herhangi bir notunuz var mı eğitim amaçlı bilgilendirmek amacıyla

  1. ÇİSEM dedi ki:

   bende makale yazarak para kazanmak istiyorum kalemim ve hayal gücüm kuvvetlidir.
   fakat ne kadar kazanacağım ve paramı nerden alacağım hakkında hiç bir bilgim yok. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
   iyi çalışmalar.

 3. Geri bildirim: mehmet pala

Bir cevap yazın