Home » İnternetten Para Kazanma Sanatı » İnternet Artı Makale Eşittir Para

İnternet Artı Makale Eşittir Para

İnternetten para kazanmak hepimizin hayalidir fakat artık bazılarımızın hayali değil gerçeği olmuştur. Bu durumdan aylık gelirini elde edenler bile bulabilirsiniz. İnternetten para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Bunlar; yatırım yaparak, makale yazarak, anket doldurarak, mail okuyarak gibi çeşitli yollardan olabilir. Bu işini yaptıran firmalar sağlık sigortası ve yol parası gibi ücretlerden kurtulmuş olduğu için online elemanlar onlarında işine gelir. İnternetten para kazanma yöntemlerinden bir tanesi de makale yazarak para kazanmak şimdi size bunu açıklayalım.

Makale yazarak para kazanmak, yazı yazmayı seven, yazdıklarını ve bildiklerini paylaşmayı seven herkesin yapacağı bir iştir. İnternette ne kadar süre geçirdiğinize bağlı olarak yazarsınız ve ona göre de para kazanırsınız. Çoğu firma kaç kelime yazdığınıza bağlı olarak size fiyat verir. Kazandığınız parayı şirketler size banka hesabı veya pay pal hesabı yardımcılığı ile size aktarır. Güvenilir bir firma bulduğunuzda ödeme konusunda kolay kolay bir sıkıntı yaşamazsınız. Bu firmalar size mail yoluyla bir konu bildirir bu konunun anahtar kelimesini bildirir ve son olarak kaç kelime yazmak istediğini bildirir sizde ona göre yazarsınız. Ve size belli özellikler verilir kopya olmaması gerekir, noktalama işaretleri doğru kullanılmalıdır. Verilen bu özellikleri eksiksiz yerine getirirseniz size ödemenizi zamanında ve eksiksiz yaparlar. Eğer güvenilir bir firmada paranızın yatırılmasında bir sıkıntı yaşanırsa ya o firmaya mail atarsınız ya da ödeme almanız gereken yere mail atarak öğrenebilirsiniz.

Makale yazarak para kazanmak, imla kılavuzuna uygun yazan herkesin yapabileceği bir iştir. Bu işi yapmak kolaydır fakat bu işi yapmak için ya yapan bir tanıdığınız olmalı ya da iyice araştırmanız gerekebilir. Bunun için bir yöntem daha vardır. Bu kendiniz bir blog açabilir  ya da herhangi bir blog da yazı yazabilirsiniz. Böyle bir yazarlıkta ise blog sahibinden para alırsınız ya da blog sitenize giriş ve okunma sayısına göre para kazanırsınız. Bu işi öğrenciyseniz, ev hanımıysanız yani internette vakit geçiren yazmayı seven herkes bu işi yapabilir. Ama benden size tavsiye bu işi yapmadan önce iyice araştırın ve güvenilir kişi ve firmalarla yapmaya özen gösterin.

 

 

 

 

 

, ,

Comments

 1. Mehmet UĞUR dedi ki:

  Aylardır istediğim bir şey.Para kazanmam şart değil.Uğraşmam yeterli.

 2. İBRAHİM EMEKSİZ dedi ki:

  makale yazmada iddialıyım.İktisat mezunuyum.

  saygılarımla

 3. sehnaz dedi ki:

  Mail ile dönüş yapılacaktır.

 4. sehnaz dedi ki:

  bende katilmak istiyorum.

 5. sehnaz dedi ki:

  yazmayi seviyorum insalah yaparim.

 6. ayşegül dedi ki:

  Uzun süre makale yazarlığı yaptım. Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Makale yazarlığı benim işim diyebilirim.

 7. Müzeyyen dedi ki:

  makale konusunda iddalıyım

  1. Orlonda blom dedi ki:

   Para kazanmak istiyorsan üye ol

Bir cevap yazın