EDİTÖRLÜK

Global dünyada biz insanlar istediklerini artık teknoloji ile gerçekleştirmekte ve bu teknolojinin bize sunmuş olduğu nimetlerden faydalanma girişimdeyiz. Her-gün gelişen ve değişen yapıya uygun portföyler üretilmekte. Bunları bize sunan üreticiler tarafımıza çok fonksiyonel hizmetler sunmakta. YAZANKAZANİR.NET bir üretici alt yapısına sahip topluluktur. Bizler hem yazıyor hem öğreniyoruz. Alanımızda onlarca hizmet veren siteler olmasına rağmen, biz bu alanda en gelişmiş, en yenilikçi yapıya sahip tek topluluğuz. Yaklaşık 750 kişilik profesyonel bir aileyiz.

Bu yenilikçi yaklaşımımız ile gelişen sosyal ortamlara çalışmalar yapmakta, makale yazımının yanı sıra binlerce alanda farklı işlerle hizmet vermekteyiz. İnternet sitelerine içerik girişleri yaptığımız, birçok alanda farklı lokasyonlara giriş işlemlerini yaptığımız editörlük işimizde aşamalı şekilde aşağıda çalışmalarımız yer almakta. Umarız bizimle olmaktan mutlusunuzdur ve gerçekten bir kazanç elde ediyorsunuzdur.

İŞTE SİZE BAHSETTİĞİMİZ EDİTÖRLÜK LOKASYONLARIMIZ;

İnternet Sitelerine İçerik Girişi

Haber Sitelerine Haber Girişleri

Forum Sitelerine Tanıtımlar

Firma Rehberi Tanıtımları

Video Sitelerine Video Ekleme

E-ticaret Sitelerine Ürün Girişleri

Site içeriklerine, Ürünlere vs.. Yorum Yapma

Oyun Sitesi – Fim & Dizi Sitesi Editörlüğü

Sosyal Hesaplarda Paylaşımlar

AŞAĞIDA SİZE BAŞLIKLAR HALİNDE BİLGİ VERİCİ İŞİMİZİ ANLATAN KISA VE ÖZ METİNLER HAZIRLADIK. LÜTFEN DİKKATLİ ŞEKİLDE OKUYUNUZ. ANLAMADIĞINIZ YERLERİ BİZE HİÇ ÇEKİNMEDEN SORUNUZ.

⫷① – İnternet Sitelerine İçerik Girişi⫸

Alanında ve farklı konularda hizmet veren internet sitelerine yazar ekiplerimiz tarafından hazırlanmış yazıları belirtilen şekilde girişleri yapılmaktadır. Eklemeler yapılırken içeriklerin özgünlük testinden geçirildikten sonra sitenin editör panelinden ekleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Genelde Wordpres adı altında kurulmuş editörlük panellerinin yanı sıra, farklı yazılımlardada içerik girişlerini yapmaktayız.

WordPress editörlük panelinden içerik ekleme işlemlerini aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Resimli Anlatım: http://www.yazankazanir.net/konu-alimi/wordpress-sisteme-yazi-eklemek.html

Videolu Anlatım: https://www.youtube.com/watch?v=ikmZdCXGHBc

⫷❷ Haber Sitelerine Haber Girişleri

Haberleri okuduğumuz birçok haber sitesine aslında biz içerikler hazırlıyoruz. Bunlar belki günlük binlerce habere tekabül edebiliyor. Bu hazırlanan haberleri sitelere girmek için ise bize ihtiyaçları oluyor.

Size verilen haber metinlerini belirtilen kıstaslarda ekliyorsunuz. Editör panel bilgileri verilerek nasıl ekleyeceğiniz hususunda tarafınıza birkaç bilgiler veriliyor. Dilerseniz sizlerde haber yazıp ekleyebiliyorsunuz. Ama öncesinde bizler size nasıl ekleyeceğinizi, neler yapabileceğinizi iletiyoruz.

Örnek Bir Haber Sitesi: http://ceptemobil.com/

Bu site wordpress editör alt yapısı ile tasarlanmış bir site. Burada başlık, içerik, seo kısımları doldurulmakta. Ayrıca özet alanına size verilen metinlerin ilk birkaç cümlesi eklenmekte.

⫷ ③ -Forum Sitelerine Tanıtımlar⫸

Her sitenin ve firmanın tanıtıma ihtiyacı var. Bu tanıtımlar ise farklı şekillerde yapılmakta. Bunlardan bir taneside forum tanıtımı. Forum tanıtımı adındanda anlaşılacağı üzere forum sitelerinin tanıtım alanlarına verilen içeriklerin girişlerinin yapılması. Ayrıca belirtilen kelimelere sitelerin linklerinin köprü olarak eklenmesi.

Örnek Bir Forum Sitesi ve Eklenen Tanıtımlar: http://www.forumkahvesi.com/forumdisplay.php?f=369

Bu sitelerin editör panelleri oldukça kolaydır. Başlığı ve içeriği girmeniz yeterlidir. İşi tarafınıza vermeden zaten neler yapacağınızı biz size belirtiyoruz.

⫷❹ – Firma Rehberi Tanıtımları⫸

Her sitenin ve firmanın tanıtıma ihtiyacı var. Bu tanıtımlar ise farklı şekillerde yapılmakta. Bunlardan bir taneside firma rehberlerine firmaları eklemekte. Binlerce firma rehberi sitesine, size verdiğimiz firma bilgilerini, bu rehber sitelerdeki forumlara doldurma işidir.

Örnek Bir Firma Rehberi Kayıtı: http://www.firmarehberleri.com/firma-detay/23953/umraniyede-havalandirma-firmalari-gnc-havalandirma–istanbul-avrupa-yakasi-havalandirma-sistemleri.aspx

⫷⑤ – Video Sitelerine Video Ekleme⫸

Yotube, Vimeo, Dailmation, İzlesene gibi Türkiye ve Dünya çapında gelişmiş video sitelerine size iletilen videoların girişlerini yapmanızı istiyoruz. Eklerkende size neler yapacağınızı ve videoları belirtiyoruz.

⫷❻ – E-ticaret Sitelerine Ürün Girişleri⫸

Alışveriş yaptığımız internet sitelerine ürünleri bize verilen bilgiler ile ekliyoruz. Size verilen editör panel bilgileri ve ürün bilgileri ile ekleme biçimleri, nasıl ekleneceği hakkında bilgiler tarafınıza iletiliyor

⫷⑦ – Site içeriklerine, Ürünlere vs.. Yorum Yapma⫸

Sitelerde paylaşılan makalelere, e-ticaret sitelerinde eklenen ürünlere kadar birçok konuda ürünlerin tanıtım amacı ile alt kısımlarına kullanıcı yorumları yapılmakta.

⫷❽ – Oyun Sitesi – Fim & Dizi Sitesi Editörlüğü⫸

Oyun, film, dizi sitelerine kategorilerine uygun hazırlanan içerikleri size iletiyoruz ve sizlerde bunları bu sitelerin editör panellerinden ekliyorsunuz.

⫷⑨ – Sosyal Hesaplarda Paylaşımlar⫸

Onlarca sosyal medya sitelerinden hesaplar açılıyor ve bu hesapları aktif olarak kullanmanızı istiyoruz. Ardından bu hesaplardan size verdiğimiz bilgileri paylaşmanızı istiyoruz.

NOT: Yukarıdaki bilgileri inceledikten sonra size iletilen maile dönüş yaparak editörlük kaydınızı yaptırınız.

NOT: Ücretleri birçok işin sabittir. 0,20 krş adet baz alınmaktadır. Bu baz alınan adet işin yoğunluğuna, yapılış derecesine göre artış gösterebilmektedir.

YAZANKAZANİR.NET